Kniha

Nakopněte svůj B2B prodej

Chcete prodat víc firmám?

Nebo chcete, aby vaši lidé prodávali více firmám?

A potřebujete „něco“, co by vás popostrčilo o kousek dál?

mb_kniha_FRONT PAGE

Kniha: Nakopněte svůj B2B prodej

Pokud tedy hledáte něco, co by Vás posunulo k většímu úspěchu, pak vám určitě pomůže moje kniha Nakopněte svůj B2B prodej, která je celá právě o tom, jak prodat víc firmám.

V této knize jsem shrnul to nejdůležitější, co vím a znám o B2B prodeji. Nejsou to ty běžné prodejní rady jako dívejte se do očí, usmívejte se atd.

Tato kniha je v Čechách i na Slovensku jedinečná. Není jiná kniha na trhu, která by se zabývala tím, jak prodat firemnímu zákazníkovi. Pokud tedy chcete prodávat ještě úspěšněji, než prodáváte, toto je vaše jedinečná šance.

Co se v knize dozvíte?

Jak najít vhodného firemního zákazníka

Koho a jak v rámci této firmy oslovit

Jak ho přesvědčit

Jak mu pomoci dosáhnout vnitřního schválení

Jak obchod uzavřit

Jak postupovat a prezentovat ve výběrovém řízení

Co v knize najdete?

Nakopněte svůj prodej - obsah
Obsah
Nakopněte svůj prodej - proč číst
Proč číst tuhle knihu
Nakopněte svůj prodej - jak přesvědčit majitele problému
Kapitola 7 - Nalezení a oslovení majitele problému
Nakopněte svůj prodej - K14 Výběrová řízení
Kapitola 14 - Výběrová řízení

Co o knize říkají obchodníci

Férový prodej je brána k poskytnutí služby a pomoci našim firemním klientům. Umožňuje pozitivní dlouhodobé vztahy a úspěch v podnikání. Martin Bednář prodejem žije – napsal o něm svěží a čtivou knihu pro začínající i pokročilé, s názornými příklady a užitečnými tipy. Použijte tyto rady a zvyšte svůj úspěch v prodeji. Užijte si to!
MUDr. Zdeněk Jankových, MBAředitel personální agentury Pharmonia
Martinovu knihu jsem přečetl během krátké chvíle, zaujala mne svým strukturovaným přístupem. Jako člověk, který se zabývá zlepšováním procesů, se mi líbí členění do kapitol podle prodejního/nákupního procesu. Kniha osvětluje a pomáhá pochopit pohled lidí, kteří nakupují služby. Nezáleží na tom, jestli prezentujete farmaceutické produkty nebo prodáváte software, Martin osvětluje postup, který je stejný v obou případech. V každé jednotlivé fázi jsou uvedené praktické příklady, které pomohou pochopit motivy a postoje lidí, kteří nakupují služby a výrobky.
Martin BuriánekProcess Improvement Leader ve společnosti BDP International
Luboš Plotěný foto
Je propastný rozdíl mezi lidmi, kteří pro váš prodejní tým uspořádají školení, a lidmi, kteří váš tým opravdu naučí prodávat. A právě do druhé skupiny bezesporu patří Martin Bednář. Nejenže B2B prodeji rozumí jako nikdo jiný, ale je zároveň výjimečný lektor. Jsem přesvědčený, že jeho úspěch pramení z toho, že při vlastním prodeji dělá přesně to, co sám učí – detailně zjišťuje skutečnou potřebu zákazníka, dokáže zaujmout během několika prvních okamžiků a umí navrhnout jedinečné řešení, které potřebu zákazníka řeší lépe než ostatní konkurenti. Tyto zkušenosti z praxe i funkční postupy najdete v Martinově knize. Jsem rád, že se o své know-how rozhodl podělit. Co víc si totiž můžeme všichni přát než víc obchodníků, kteří dokáží rychle a přesně vyřešit potřeby nás – zákazníků.
Luboš PlotěnýCEO digitální agentury Sherpas